O společnosti

PROFIINSTAL s.r.o. - Instalatérské a topenářské potřeby, krbová kamna, čerpadla, klimatizace a tepelná čerpadla i s dotací

Firma PROFIINSTAL. s.r.o. působí na českém trhu od roku 2005. Zakladateli firmy jsou Petr Mojžíš a Renáta Mojžíšová. Firma působí v oblasti obchodní činnosti a to maloobchodní a velkoobchodní prodej. Od svého vzniku Firma PROFIINSTAL, s.r.o. působí v Královéhradeckém kraji v městě Jaroměř, kde má také dvě prodejny.

Prodej instalatérských a topenářských potřeb

První prodejna se zabývá prodejem instalatérských a topenářských potřeb. Ve své nabídce má na prodej čerpadla, kotle, radiátory, armatury pro vodu, plyn a topení včetně vybavení koupelen sanitárním zbožím a zařizovacími předměty.

 

Prodej krbů, klimatizací a tepelných čerpadel i s dotací

Druhá prodejna se zabývá prodejem klimatizací, tepelných čerpadel i s dotací, krbů, krbových kamen, krbových vložek, kouřovin, nářadí pro krby, tlakové nádoby a dále také ponorná, kalová a samonasávací čerpadla.

V prodejně je vystaveno přes 80ks krbových kamen. Dále také můžete vidět klimatizace, tepelná čerpadla. Výstava kamen je stále obnovována a inovována. Naleznete zde novinky i levná výprodejová kamna.

Jsme autorizovaný prodejce výrobků firem Romotop, HAAS+SOHN Rukov, s.r.o., Jotul, KF Energy, NORDline.

Poradíme Vám i s obestavbou krbu.

PROFIINSTAL, s.r.o.

Před vznikem právnické firmy PROFIINSTAL, s.r.o. působila na trhu fyzická firma, a to Petr Mojžíš, která byla založena roku 1997 a podnikala ve stejném oboru v městech Jaroměř a Broumov.

Cílem firmy PROFIINSTAL, s.r.o. je vždy spokojený zákazník. Proto firma klade důraz na kvalitu prodávaných výrobků, na šíři sortimentu a hlavně cenu. Ceny jsou proto velmi příznivé.

Jsme autorizovaný prodejce a zajišťujeme servis na výrobky firmy SAPHO.

Jsme autorizovaný prodejce na otopné systémy firmy KORADO.

 

Webové stránky vytvořil Acceler