NORDline AUS 09-25 Klimatizace

 NORDline AUS 09-25 Klimatizace 
skladem
AUS0925O
18622 Kč s DPH
(15390 Kč bez DPH)
Bookmark and Share

Klimatizace NORDline

Klimatizace postupně přestáváme vnímat jako luxusnější zboží pro náročné. S posledními horkými letními sezonami se klimatizace pomalu stávají standardem a díky jejich rychlým rozšiřováním se zároveň snižují ceny, za které je možné klimatizace zakoupit.

Kvalitní klimatizační jednotky

Klimatizace NORDline jsou kvalitní a vysoce spolehlivé zařízení od renomovaného výrobce, které u nás můžete zakoupit za velmi výhodné ceny. Klimatizace z naší nabídky se skládají z tiché vnitřní jednotky s výparníkem, ventilátorem a řídící elektronikou a z venkovní jednotky s kompresorem, kondenzátorem a ventilátorem. Samozřejmostí je i dálkové ovládání a v ceně je i třímetrové propojovací potrubí.

Klimatizace pro malé i velké prostory

Nabízíme Vám klimatizace vhodné do menších i větších místností i do větších prostor. Naše klimatizace jsou tiché, spolehlivé a ekonomicky výhodné. V případě potřeby mohou fungovat i v režimu ohřevu. Pro zajištění tepelné pohody a ekonomického provozu nemovitosti vybírejte i z našich tepelných čerpadel a solárních kolektorů.

Nový elegantní štíhlý model nástěnné klimatizace NORDline AUS je navržen pro současné moderní interiéry. Jednotky jsou vybaveny tepelným čerpadlem, které lze využívat až do venkovních teplot –15°C.

Webové stránky vytvořil Acceler