Sprchový kout, Fantasy, čtvrtkruh, 90 cm, R550, chrom ALU, sklo Čiré, panty oválné

 Sprchový kout, Fantasy, čtvrtkruh, 90 cm, R550, chrom ALU, sklo Čiré, panty oválné 
do týdne
CK70102E
22990 Kč
19541 Kč s DPH
(16150 Kč bez DPH)
15 % / 3449 Kč
Bookmark and Share
Všechny detaily sprchového koutu Fantasy jsou promyšlené do všech detailů s ohledem na eleganci i budoucí údržbu. Tloušťka bezpečnostního skla pevné části je 8 mm, u pohyblivé části 6 mm a je ošetřeno povrchovou úpravou EASY CLEAN. Snadné zavření a těsnost zajišťují stírací a silikonové lišty, opatřené na vstupní části magnetem, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek.

Panty jsou robustní, ale přesto elegantní, podobně jako masivní vzpěry na zavětrování. Stavitelnost pantů navíc umožňuje perfektní seřízení dveří. Kvalitní dílenské zpracování všech částí sprchových dveří Fantasy zaručuje při správné údržbě dlouhou životnost a spolehlivost. Stejně jako u obdobných výrobků je nutné dbát na dokonalou stavební připravenost, tzn. dodržet kolmost stěn k podlaze.

EASY CLEAN je vodoodpudivá ochranná vrstva, díky které na skle nedochází k usazování nečistot a sklo je snadno čistitelné. Vrstva je odolná vůči čistícím přípravkům běžně používaným na okna a skleněné výplně. Skleněnou výplň sprchového koutu doporučujeme ošetřit nejméně 4x do roka přípravkem MSO Anticalc Conditioner.

V ceně koutu není zahrnuta cena vaničky.
Technické parametry
Série: Fantasy
Šířka: 900  mm
Hloubka: 900  mm
Délka (Výška): 1900  mm
Typ: Čtvrtkruh
Provedení: L/P univerzální
Panty: Oválné
Barva: Chrom
Materiál: Hliníkové profily
Sklo: Čiré
Sklo (pevné/dveře): 8/6 mm
Vstupní otvor: 740
Stavitelnost: 885-897 x 885-897
Dostupnost: Skladem
VO balení: 1  ks
Nákresy a technické listy

Webové stránky vytvořil Acceler