Sprchový kout, Fantasy, obdélník, 90x80 cm, chrom ALU, sklo Čiré, dveře a pevný díl

 Sprchový kout, Fantasy, obdélník, 90x80 cm, chrom ALU, sklo Čiré, dveře a pevný díl 
do týdne
CK10214H
15490 Kč
13167 Kč s DPH
(10882 Kč bez DPH)
15 % / 2323 Kč
Bookmark and Share

Všechny detaily sprchového koutu Fantasy jsou promyšlené do všech detailů s ohledem na eleganci i budoucí údržbu. Tloušťka bezpečnostního skla je 6 mm a je ošetřeno povrchovou úpravou EASY CLEAN. Snadné zavření a těsnost zajišťují stírací a silikonové lišty, opatřené na vstupní části magnetem, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek.

Panty jsou robustní, ale přesto elegantní, podobně jako masivní vzpěry na zavětrování. Stavitelnost pantů navíc umožňuje perfektní seřízení dveří. Kvalitní dílenské zpracování všech částí sprchových dveří Fantasy zaručuje při správné údržbě dlouhou životnost a spolehlivost. Stejně jako u obdobných výrobků je nutné dbát na dokonalou stavební připravenost, tzn. dodržet kolmost stěn k podlaze.

EASY CLEAN je vodoodpudivá ochranná vrstva, díky které na skle nedochází k usazování nečistot a sklo je snadno čistitelné. Vrstva je odolná vůči čistícím přípravkům běžně používaným na okna a skleněné výplně. Skleněnou výplň sprchového koutu doporučujeme ošetřit nejméně 4x do roka přípravkem MSO Anticalc Conditioner.

V ceně koutu není zahrnuta cena žlabu.

Technické parametry
Série: Fantasy
Šířka: 900  mm
Hloubka: 800  mm
Délka (Výška): 1900  mm
Typ: Obdélník
Provedení: L/P univerzální
Panty: Hranaté
Barva: Chrom
Materiál: Hliníkové profily
Sklo: Čiré
Sklo (pevné/dveře): 6 mm
Vstupní otvor: 600
Stavitelnost: 881-891 x 781-791
Ochranná vrstva skla: EASY CLEAN
VO balení: 1  ks
Nákresy a technické listy

Webové stránky vytvořil Acceler